Firma Vetter Polska sp. z o.o. działa z powodzeniem na rynku kamieniarskim w Polsce i na całym świecie od wielu lat. Współpracujemy, między innymi, z angielskim koncernem O’Rourke Group i niemiecką firmą Steinindustrie Vetter GmbH z Eltmann, oraz firmami Natural Stone i Antollini z rejonu Verony we Włoszech, wiodącymi przedstawicielami branży kamieni naturalnych w swych krajach.

Dzięki naszym długotrwałym i różnorodnym doświadczeniom w wykonywaniu nawet najbardziej skomplikowanych i prestiżowych okładzin kamiennych, jak również wieloletnim kontaktom handlowym, jesteśmy w stanie pozyskać dla Państwa, oraz zamontować ekonomicznie i odpowiedzialnie, każdy rodzaj kamienia (marmur, granit, piaskowiec, trawertyn), praktycznie z całego świata.

Wykonujemy kompleksowe usługi kamieniarskie dla indywidualnych zleceniodawców, ok. 500 m2 miesięcznie (posadzki, elewacje, blaty, parapety, schody, kominki). Działamy na terenie całego kraju, jednak większość realizacji jest prowadzona na obszarach Warszawy, Krakowa oraz Śląska. Od kilku lat nasza firma realizuje projekty na terenie Niemiec – Berlin, Hanower, Hamburg, Rattingen, Munchen, Braunschweig, Wittenberga,Essen,Baden-Baden.


Zakład kamieniarski – Warsztat w Krakowie specjalizuje się w rzeźbie w kamieniu. 10-ciu profesjonalnych kamieniarzy wytwarza rzeźby dla:

  • Zamku Wawelskiego w Krakowie
  • Katedry św. Jana (Johanneskirche) w Stuttgarcie
  • Dworca Głównego (Hauptbahnhof) w Manheim
  • Zamku i Kościoła (Schloss) w Ludwigsburgu
  • Ratusza w Monachium
  • Krajowe zlecenia i umowy indywidualne

Realizujemy różnego rodzaju zamówienia począwszy od drobnych, indywidualnych zleceń (parapety, blaty kuchenne, blaty łazienkowe, schody, posadzki, kominki), po duże inwestycje budowlane. Zapewniamy fachowe doradztwo, obsługę techniczną budów (dokumentacja, obliczenia statyczne) oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów architektoniczno – konstrukcyjnych. Gwarantujemy europejską jakość, szybkie terminy realizacji i stały nadzór techniczny.

Zapraszamy do Krakowskiej siedziby naszej firmy w której możecie państwo bezpośrednio zobaczyć ogromną różnorodność strukturalną i kolorystyczną kamieni naturalnych jakie oferujemy zarówno w płytach tzw. slabach jak i w gotowym wyrobie.